Reprezentacinių svetainių kūrimas

Sukursime pilnai optimizuotą, modernaus dizaino ir patogiai valdomą reprezentacinę svetainę, atitinkančią šiuolaikinius elektroninės komercijos standartus ir kliento poreikius.

Reprezentacinių svetainių kūrimas

1.

Reprezentacinė svetainė suteikia galimybę įspūdingai ir profesionaliai pristatyti savo verslą ar organizaciją internete. Gražiai suprojektuotas ir patrauklus dizainas su tinkamai parinktomis spalvomis, šriftais ir vaizdais padeda sukurti teigiamą pirminį įspūdį lankytojams.

2.

Reprezentacinė svetainė leidžia struktūrizuotai pateikti svarbią informaciją apie verslą, paslaugas ar produktus. Galima įtraukti įvairius puslapius, tokius kaip "Apie mus", "Paslaugos", "Produktai", "Kontaktai" ir t.t., kad lankytojai galėtų lengvai gauti reikalingą informaciją.

3.

Turint profesionalią reprezentacinę svetainę, verslas ar organizacija sukelia pasitikėjimą ir gerą įvaizdį potencialiems klientams ir partneriams. Tai padeda stiprinti verslo reputaciją ir brandą bei suteikia pranašumą palyginti su konkurentais.

Reprezentacinių svetainių kūrimo kainos

Sukursime iki 2023-09-27
Šabloninė reprezentacinė svetainė

nuo 199€

Pasirinkimas tiems, kurie nori greito ir ekonomiško sprendimo. Su jau sukurtu šablonu, kuris gali būti pritaikytas pagal jūsų verslo poreikius.

Sukursime iki 2023-09-30
Standartinė reprezentacinė svetainė

nuo 350€

Daugiau galimybių pritaikyti dizainą ir funkcionalumą pagal jūsų verslo poreikius. Ši svetainė gali apimti papildomus puslapius, pavyzdžiui, apie mus, paslaugas, klientų atsiliepimus ir nuorodas į socialinius tinklus.

Sukursime iki 2023-10-22
Individuali reprezentacinė svetainė

nuo 900€

Pritaikytas sprendimas, kuris visiškai atitinka jūsų verslo poreikius. Tai pasirinkimas tiems, kurie siekia unikalaus dizaino, pritaikyto tik jų verslui, ir išskirtinio funkcionalumo.

gausite užsisakę reprezentacinę svetainę?

Nemokamą konsultaciją;
Pilną pagalbą ir pasiūlymus naujos reprezentacinės svetainės įgyvendinimui;
Pasiūlysime kur įsigyti ir kaip įsigyti hostingą ir domeną.
Neribotas galimybės įgyvendinti savo tinklapio viziją;
Greitą tinklapio užkrovimą;
Sukelsime ir paruošime turinį;
Pilnai apmokinsime, kaip naudotis reprezentacine svetaine;
Prieigą prie klientų valdymo sistemos;
2 mėn. visapusiška ir nemokama pagalba;
24/7 Reagavimas į iškilusias bėdas;

Kaip vyksta reprezentacinės svetainės kūrimas?

Konsultacija

Kalbame ir diskutuojame apie jūsų svetainės viziją, verslo tikslus, dizaino poreikius, funkcionalumą ir turinį. Šioje stadijoje siekiame suprasti jūsų poreikius, kad galėtume aiškiai apibrėžti užduotį ir įvertinti el. parduotuvės kainą.

Programavimas ir kūrimas

Pradedame reprezentacinės svetainės kūrimo procesą, kuriami svetainės puslapiai su numatytais funkcionalumais ir būtinais įskiepiais. Programuojame ir integruojame turinį į tinklapį, įskaitant navigaciją, tekstus, nuotraukas, paslaugas ir kitą medžiagą. Per visą procesą nuolat informuojame klientą apie atliekamus veiksmus, siunčiame peržiūrai ir patvirtinimui, siekdami užtikrinti, kad galutinis rezultatas atitiktų Jūsų lūkesčius.

Projekto baigimas

Atliekame išsamius reprezentacinės svetainės veikimo testus, tikriname, ar viskas veikia kaip planuota. Kartu su klientu organizuojame galutinę reprezentacinės svetainės peržiūrą, kurioje sutvarkome paskutines smulkmenas.

Naujausi atlikti darbai