Internetinių projektų priežiūra

Suteikiame profesionalią internetinių projektų priežiūros paslaugą. Mūsų ekspertų komanda rūpinasi visais techniniais, saugumo ir turinio aspektais, užtikrindami, kad Jūsų internetinė svetainė veiktų sklandžiai ir būtų nepriekaištinga.

El. parduotuvių kūrimas

Sklandus internetinės svetainės
veikimas

Nuo 199€/mėn.

Techninė priežiūra.
Saugumo stebėjimas.
Turinio atnaujinimas.
Atsarginių kopijų kūrimas.
Internetinės svetainės analizė.

Ką apima mūsų internetinių projektų priežiūros paslauga?

Techninė priežiūra
Nuolat stebime Jūsų internetinės svetainės techninę būklę, atliekame sistemos atnaujinimus, kad būtų išlaikytas jos stabilumas ir veikimo greitis. Taip pat sprendžiame bet kokius techninius sutrikimus ir užtikriname, kad internetinė svetainė būtų pasiekiama visą laiką.
Saugumo stebėjimas
Saugumas yra labai svarbus internetinėje svetainėje. Užtikriname, kad Jūsų internetinė svetainė būtų apsaugota nuo potencialių saugumo pažeidimų ir kenkėjiško kodo. Atliekame reguliarius saugumo skenavimus ir atnaujinimus, siekdami užkirsti kelią bet kokiems saugumo pažeidimams.
Turinio atnaujinimas
Norint išlaikyti internetinės svetainės aktualumą ir vartotojų susidomėjimą, svarbu nuolat atnaujinti turinį. Mes atliekame periodinius turinio atnaujinimus, kurie apima naujienų, straipsnių, nuotraukų ir kitų turinio elementų įkėlimą. Taip užtikriname, kad Jūsų svetainė būtų patraukli ir aktualiai informuotų lankytojus.
Atsarginių kopijų kūrimas
Nepriklausomai nuo internetinės svetainės pobūdžio, svarbu reguliariai kurti atsargines kopijas, kad būtų galima atkurti svetainę, jei atsitiktų nepageidautinas įvykis. Mes užtikriname, kad Jūsų svetainės duomenys būtų saugiai kopijuojami ir laikomi atskiroje saugioje vietoje.
Svetainės analizė
Stebime Jūsų internetinės svetainės veikimą ir srautą, naudodami analitinės priemones, kad galėtumėte matyti, kaip Jūsų projektas veikia. Teikiame Jums išsamią ataskaitą su svarbiais rodikliais ir rekomendacijomis, kurias galite naudoti tolesniam tobulinimui ir efektyviam verslo augimui.
Mūsų komanda pasiruošusi Jums padėti

Naujausi atlikti darbai